Przejdź do treści
Paczuchy.pl / Blog

Blog

Prezenty noworoczne dla pracowników lub partnerów na Nowy Rok - czy warto?

Prezenty noworoczne dla pracowników lub partnerów na Nowy Rok – czy warto?

Końcówka roku to czas wyjątkowo wytężonej pracy, wielu podsumowań, raportów i domykania ostatnich projektów. Wraz ze zbliżającym się ostatnim dniem grudnia zaczynamy mimowolnie rozmyślać o tym, co udało się nam osiągnąć w tym roku, a nad czym będziemy chcieli pracować w kolejnym. Zarówno w życiu… Czytaj dalej »Prezenty noworoczne dla pracowników lub partnerów na Nowy Rok – czy warto?

Podziękowania, prezenty dla prelegentów eventu od organizatorów konferencji

Podziękowania, prezenty dla prelegentów eventu od organizatorów konferencji

W wielu różnych branżach na porządku dziennym są konferencje, biznesowe eventy i spotkania – ich organizacja to spore wyzwanie. Warto możliwie jak najszybciej przygotować sobie plan wydarzenia, ustalić termin i zacząć dogrywać szczegóły. Wszystkie prace związane z przygotowaniem dla naszej firmy eventu mogą potrwać nawet… Czytaj dalej »Podziękowania, prezenty dla prelegentów eventu od organizatorów konferencji

prezent dla pracowników

Prezent dla pracownika – co powinien zawierać upominek dla pracowników?

Dobry specjalista jest dziś na wagę złota, dlatego pracodawcy prześcigają się w propozycjach składanych kandydatom na pracowników. Dodatkowe świadczenia, karty sportowe, zniżki do rodzinnych atrakcji lub darmowe wyżywienie – wiele z tych benefitów jest już uznawanych za niemal standard. Utrzymanie doświadczonej kadry to kwestia właściwego… Czytaj dalej »Prezent dla pracownika – co powinien zawierać upominek dla pracowników?

kosze upominkowe świąteczne

Kosze prezentowe – kiedy warto zamówić kosze okolicznościowe dla biznesu?

Kosze upominkowe wypełnione pysznymi i powszechnie lubianymi produktami są doskonałym pomysłem na biznesowy podarunek. Taki prezent będzie jednocześnie taktowny, elegancki i sprawiający przyjemność. Uniwersalność koszy ze słodyczami sprawia, że będą pasować do każdej branży i świetnie odnajdą się przy najróżniejszych okazjach. Taki serdeczny gest zostanie… Czytaj dalej »Kosze prezentowe – kiedy warto zamówić kosze okolicznościowe dla biznesu?

Benefity dla pracowników - co zyskuje pracodawca dostarczając świadczenia pozapłacowe?

Benefity dla pracowników – co zyskuje pracodawca dostarczając świadczenia pozapłacowe?

Dobry pracownik jest na wagę złota, a o specjalistów trwa prawdziwa walka między pracodawcami. Utrzymanie wartościowej kadry to kwestia nie tylko podstawowego wynagrodzenia, ale także dodatkowych benefitów, którymi firmy kuszą potencjalnych kandydatów już na etapie ogłoszenia o pracę. Czy warto inwestować dodatkowe środki finansowe w… Czytaj dalej »Benefity dla pracowników – co zyskuje pracodawca dostarczając świadczenia pozapłacowe?

wigilia firmowa spotkanie dla pracowników

Jak zorganizować wigilię firmową? Co przygotować na wigilię pracowniczą?

Spotkania firmowe organizowane przy okazji Świąt Bożego Narodzenia to dobry sposób na zbudowanie w firmie miłej i rodzinnej atmosfery w tym wyjątkowym okresie. Możesz je połączyć z wręczeniem załodze świątecznych paczek, wypełnionych słodkościami, słonymi przekąskami i dobrej jakości alkoholem. Takie serdeczne gesty, mające w sobie… Czytaj dalej »Jak zorganizować wigilię firmową? Co przygotować na wigilię pracowniczą?

organizacja wyjazdu firmowego eventu integracyjnego

Jak zorganizować wyjazd integracyjny dla pracowników firmy?

Wspólne wyjazdy firmowe w celu integracji są sporym wyzwaniem organizacyjnym, ale dzięki swoim niezaprzeczalnym zaletom są coraz chętniej aranżowane zarówno w mniejszych, jak i większych firmach.  Dobrze zaplanowany wyjazd integracyjny może być doskonałą okazją do zacieśnienia więzi w firmie, lepszego poznania się i nabrania do… Czytaj dalej »Jak zorganizować wyjazd integracyjny dla pracowników firmy?

atmosfera w pracy

Dobra atmosfera w pracy – dlaczego jest ważna i jak o nią dbać?

Dobra atmosfera w pracy to bardzo ogólne pojęcie, które kryje w sobie zespół spostrzeżeń pracowników na temat środowiska, w którym pracują. Jest to jeden z najważniejszych czynników, które bierzemy pod uwagę przy zatrudnianiu się lub zmianie pracy. Zaraz po odpowiednim wynagrodzeniu i możliwości rozwoju zwracamy… Czytaj dalej »Dobra atmosfera w pracy – dlaczego jest ważna i jak o nią dbać?

jak nagradzać pracowników

Nagrody i wyróżnienia dla pracowników – pomysły na nagrody inne niż premia

Jak nagradzać pracowników? Jakie nagrody dla pracownika warto przygotować? Czy premia zawsze jest najlepszym sposobem uznania od pracodawcy? Sprawdź. Nie tylko pieniądze Badania jednoznacznie wskazują, że wyraźne docenianie starań i osiągnięć pracownika jest bardzo ważnym motywatorem oraz przekłada się na nasze zadowolenie z panującej w… Czytaj dalej »Nagrody i wyróżnienia dla pracowników – pomysły na nagrody inne niż premia

Wielkanoc w firmie "Jajeczko" - czy organizować wielkanocne spotkanie dla pracowników?

Wielkanoc w firmie „Jajeczko” – czy organizować wielkanocne spotkanie dla pracowników?

Spotkania świąteczne stają się już tradycją w polskich firmach. Do tej pory kojarzyliśmy je głównie z opłatkiem wigilijnym, ale coraz częściej spotykamy się już z organizowaniem spotkań z okazji Świąt Wielkiej Nocy, czyli z tzw. „jajeczkiem”. Czy ten rodzaj spotkań szefów z pracownikami również zyska… Czytaj dalej »Wielkanoc w firmie „Jajeczko” – czy organizować wielkanocne spotkanie dla pracowników?