Przejdź do treści

KOSZE I PACZKI WIELKANOCNE

Wielkanocne zestawy upominkowe

Święta Wielkanocne to radosny czas, wypełniony rozmyślaniami o zmartwychwstaniu, chwilami spędzonymi z rodziną i bliskimi oraz obserwowaniem natury budzącej się do życia. Coraz chętniej i częściej chcemy zaakcentować ten moment również na naszym gruncie zawodowym, wręczając kosze wielkanocne dla pracowników, wypełnione słodkościami i pysznymi rarytasami. Dlaczego warto wręczać paczki świąteczne? Co powinno znaleźć się w koszu wielkanocnym dla firm? Taki elegancki gest jest bardzo dobrze odbierany w świecie biznesowym, niesie ze sobą dużą dozę serdeczności, pomaga skracać dystans pomiędzy poszczególnymi szczeblami w firmie. Postaw na zestawy wielkanocne oparte o cudowne słodkości, dobrej jakości kawy i herbaty oraz wykwintne alkohole. Ogromna różnorodność i bogata oferta ułatwią Ci wybranie paczki świątecznej w sam raz dla Ciebie i Twojej firmy.

Wyjątkowe paczki świąteczne w niskiej cenie.

Bogate zestawy prezentowe na wyjątkowe okazje.

Rozbudowane paczki prezentowe na specjalne okazje.

Duże zestawy upominkowe pełne pyszności.

Rodzaje opakowań:

Skrzynka mała
z grafiką świąteczną
Skrzynka mała z logo personalizowanym
Skrzynka duża
z grafiką świąteczną
Skrzynka duża z logo personalizowanym
Torebka prezentowa
z grafiką świąteczną
Kartonowe pudełko
ze świąteczną obwolutą
Worek prezentowy z organzy z grafiką świąteczną
worek-len
Worek prezentowy lniany
z grafiką świąteczną

Dodatki:

1
2
3
4
5

3-7 zł * netto / sztuka

*cena zależy od ilości zamówionych kartek

Jak zamówić?

Zadzwoń lub zostaw nam kilka informacji wypełniając poniższy formularz.  Jakie świąteczne prezenty dla pracowników wybrać na Wielkanoc?

  Upominek wręczany pracownikom lub klientom czy kontrahentom z okazji Świąt Wielkanocnych musi być oparty o dobrej jakości produkty i elegancko zapakowany. Pamiętaj, że firmowe kosze prezentowe to również Twoja wizytówka i nośnik reklamy Twojej firmy. Prezenty wielkanocne dla firm to połączenie działań marketingowych z uprzejmym gestem, który pomaga wzmacniać wizerunek świadomego i odpowiedzialnego przedsiębiorstwa. Zestawy wielkanocne dla pracowników muszą być zatem zawsze przemyślanym wyborem i prezentować odpowiedni poziom. Firma to nie tylko produkt, nie tylko usługa, którą sprzedajesz, firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Poprzez takie gesty o charakterze rodzinnym pokazujesz swoim pracownikom zainteresowanie i wdzięczność, a dobrej jakości upominek pomoże Ci przekazać to we właściwy sposób. Nasze paczki wielkanocne są doskonałym narzędziem do wykonania tego zadania! Wypełnione po brzegi rarytasami i zawsze dostarczone w nienaruszonym stanie, byś wspólnie z załogą mógł uczcić nadchodzące święta.

  Co powinno znaleźć się w koszu wielkanocnym dla biznesu?

  Zestawy wielkanocne dla firm powinny opierać się na dobrej jakości, powszechnie lubianych produktach i być zawsze bardzo gustownie i starannie zapakowane. Z myślą o różnych potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę, zawierającą różnej wielkości kosze upominkowe dla klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak trafić w gust i potrzeby zarówno większych, jak i mniejszych firm. Wielkanoc to dobry moment na wręczenie podarunku, który wywoła uśmiech na twarzy naszych pracowników i zapewni im wiele chwil rozkoszy dla podniebienia. Paczki wielkanocne dla firm, które znajdziesz w naszej ofercie zawierają wysokiej klasy słodycze, wyśmienite kawy, herbaty, rozpływające się w ustach praliny, tradycyjne syropy z owoców czy powszechnie uwielbiane przetwory. Dzięki tysiącom zrealizowanych zamówień w Paczuchy.pl wiemy, jak zadowolić podniebienia naszych klientów i ich pracowników.

  Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty?

  Bardzo dużo uwagi przykładamy do tego, by nasza oferta zaprezentowana była w przejrzysty i ułatwiający wybór sposób. Prezentowane Państwu prezenty wielkanocne dla pracowników to efekt wielu lat pracy i ciągłych poszukiwań najlepiej smakujących i komponujących się składników. Nasze paczki dla pracowników zawsze są starannie zapakowane, nie wymagają od Ciebie żadnej pracy, a kurier dostarczy je szybko i nienaruszonym stanie. Świąteczne paczki to idealny sposób na sprawienie przyjemności drugiej osobie, a dzięki naszemu wsparciu, zrobisz to bez wychodzenia z biura, a jednocześnie elegancko i z gustem. W razie jakichkolwiek potrzeb możemy elastycznie zmienić poszczególne składniki w zestawie prezentowym, by całość jak najlepiej wypełniała Twoje wymagania. Oferujemy paczki dla firm na każdą kieszeń, byś bez względu na swoje możliwości budżetowe, mógł dokonać zadowalającego wyboru. Zarówno duża korporacja, jak i mała firma, znajdą u nas prezent wielkanocny, który zachwyci Twoich pracowników.