Przejdź do treści
Paczuchy.pl / Blog / Prezenty noworoczne dla pracowników lub partnerów na Nowy Rok – czy warto?

Prezenty noworoczne dla pracowników lub partnerów na Nowy Rok – czy warto?

Prezenty noworoczne dla pracowników lub partnerów na Nowy Rok - czy warto?

Końcówka roku to czas wyjątkowo wytężonej pracy, wielu podsumowań, raportów i domykania ostatnich projektów. Wraz ze zbliżającym się ostatnim dniem grudnia zaczynamy mimowolnie rozmyślać o tym, co udało się nam osiągnąć w tym roku, a nad czym będziemy chcieli pracować w kolejnym. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, jest to okres szczególny, mający niemały wpływ na nasz nastrój, podejmowane przez nas decyzje i kiełkujące w głowie pomysły. Jeszcze dobrze nie wrócimy na tory po Bożym Narodzeniu, a tu już niemal Sylwester i początek kolejnego roku.

Nowa tradycja – dlaczego warto rozpocząć ją także u siebie?

Tak naprawdę między 31 grudnia, a 1 stycznia nie zmienia się wiele. Mamy jednak bardzo głęboko zakorzeniony odruch, by z początkiem roku wiązać nowe nadzieje, oddzielać te okresy od siebie kreską i ze szczególnym namaszczeniem świętować tę wyjątkową zmianę daty. Coraz więcej firm zaczyna wdrażać u siebie wręczanie pracownikom z tej okazji upominków. Choć oczywiście nie jest to jeszcze tak popularne, jak prezenty świąteczne, to dzięki eleganckiemu połączeniu elementu niespodzianki z serdecznością, jaką niosą ze sobą prezenty, mamy szansę na osiągnięcie tym ruchem zadowolenia naszej kadry i zbudowanie pozytywnej atmosfery, sprzyjającej współpracy i lepszym wynikom.

Nowe plany, nowe marzenia

Postanowienia noworoczne – któż z nas ich nie miał? Zarówno w pracy, gdzie przyjmują one sformalizowaną formę wytycznych, planów i założeń, jak i na gruncie prywatnym, początek roku to czas, gdy startujemy z realizacją naszych marzeń i zadań. Dla niektórych jest to czas rzucania nałogów, nowej diety, czasem rozpoczęcie wymarzonych zajęć lub nauki nowego języka. Czujemy w sobie niewytłumaczalny przypływ mobilizacji do podejmowania się nowych wyzwań. To świetny czas, by właśnie poprzez formę miłego i zaskakującego prezentu na Nowy Rok, podziękować swoim pracownikom i wzbudzić w nich mobilizację do dalszej pracy. Każdy z nas, nawet jeśli głośno się do tego nie przyznaje, uwielbia dostawać podarunki, a chyba najwięcej radości sprawiają nam te niespodziewane.

Dlaczego w firmie warto wręczać prezenty?

W związku z tym, że tradycja wręczania noworocznych prezentów jest dość nowa, mamy szansę naszym oryginalnym pomysłem zupełnie zaskoczyć naszą załogą. Taki element zaskoczenia z pewnością sprawi, że Twój uprzejmy gest zostanie w ich pamięci na długo. Swoich pracowników warto jest obdarowywać upominkami przy różnych okazjach. Takie pozapłacowe bonusy są bardzo dobrze widziane, powszechnie lubiane i doceniane przez pracowników. Maja one duży wpływ na budowanie w miejscu pracy dobrej atmosfery, która sprzyja zmniejszaniu dystansu pomiędzy poszczególnymi pracownikami, ale przede wszystkim miedzy szefostwem a załogą. Prezenty, które w życiu prywatnym wręczamy naszym bliskim służą nam do wyrażania naszych uczuć i podkreślenia wagi tej relacji. Nie inaczej będzie także w Twojej firmie. Pamiętaj, że budują ją ludzie, o których należy dbać, bo wspólnie pracują na Wasz sukces. Zaskakujący prezent noworoczny ułatwi Ci wyrażenie wdzięczności i szacunku wobec ich trudu.

Wyraź swoje podziękowania w elegancki sposób

W natłoku codziennych obowiązków nieraz zapominamy o tym, by podkreślić, że widzimy i doceniamy, ile pracy kosztowało nasz zespół domknięcie jakiegoś projektu. Przez to pracownicy mogą odczuwać frustracje, że ich starania są niezauważane. Święty Mikołaj, firmowa Choinka, Wigilia lub prezenty noworoczne to doskonały sposób na to, by pokazać, że jako właściciele widzimy i cenimy sobie trud, jaki pracownicy wkładają w swoją pracę przez cały rok. Wybierając propozycje z Paczuchy.pl idealnie oddamy naszym gestem wdzięczność za kolejny rok razem i nadzieję na następne miesiące owocnej współpracy. Zastanawiasz się, co podarować z okazji Nowego Roku? Mamy dla Ciebie kilka propozycji!

Pomysły na prezenty

Przygotowując podarunki noworoczne dla pracowników warto wziąć pod uwagę specyfikę naszej branży i wiek naszej kadry. Jeśli nasz zespół jest bardzo zróżnicowany najlepszym rozwiązaniem będą prezenty o uniwersalnym charakterze. Warto przygotować takie zestawy, które będą wypełnione powszechnie lubianymi produktami. Pracowników możemy obdarować voucherem o określonej wartości do SPA, gabinetu beauty lub postawić na bon zakupowy do sklepu odzieżowego. Nowy Rok to dla wielu osób czas na rozpoczęcie nowych zajęć, podjęcie nauki języka lub kursu w interesującej nas dziedzinie. Możemy zatem pracownikom sprezentować voucher na kurs gotowania lub przelot paralotnią. Z pewnością nikt nie przejdzie obok takiego prezentu z obojętnością.

Słodkie paczki dla pracowników

Jednym z najlepszych wyborów będą zestawy noworoczne, które przygotują dla Ciebie pracownicy Paczuchy.pl. Wypełnione najlepszymi produktami pudełka pełne słodkich i słonych delikatesów w elegancki sposób wyrażą wdzięczność wobec naszej załogi za kolejny rok spędzony na budowaniu wspólnego sukcesu. Taki gest wobec naszych pracowników pokazuje, że traktujemy ich jako ważną część zespołu i zależy nam na ich dobrym samopoczuciu. Jest to bardzo ważne w procesie team buildingu i na szczęście dziś coraz większa liczba pracodawców dostrzega korzyści, jakie płyną z pozapłacowych benefitów przygotowywanych dla pracowników. Wszystkie paczki noworoczne dla pracowników, które zamówisz na Paczuchy.pl będą świetną niespodzianką, która oczaruje każdą obdarowaną osobę.

Nasze paczki noworoczne są ślicznie zapakowane i gotowe do wręczenia

Jeśli szukasz sprawdzonego produktu, wybierz pyszne prezenty z okazji Nowego Roku oferowane przez nasz serwis online. Setki pozytywnych opinii świadczą o zadowoleniu dotychczasowych klientów i staranności, jaką wkładamy w przygotowanie każdego zestawu dla pracowników. Bardzo istotnym czynnikiem jest fakt, że prezent przyjeżdża do Ciebie gotowy do wręczenia. Jest starannie i elegancko opakowany, a całość dobrze zabezpieczona na podróż – tak, by Twoim jedynym zadaniem było wręczenie prezentu wraz z uprzejmymi życzeniami. Dodatkowym atutem jest ogromny wybór, który sprawia, że dopasujesz paczkę do każdego planu i aktualnych możliwości finansowych.