Przejdź do treści
Paczuchy.pl / Blog / Podziękowania, prezenty dla prelegentów eventu od organizatorów konferencji

Podziękowania, prezenty dla prelegentów eventu od organizatorów konferencji

Podziękowania, prezenty dla prelegentów eventu od organizatorów konferencji

W wielu różnych branżach na porządku dziennym są konferencje, biznesowe eventy i spotkania – ich organizacja to spore wyzwanie. Warto możliwie jak najszybciej przygotować sobie plan wydarzenia, ustalić termin i zacząć dogrywać szczegóły. Wszystkie prace związane z przygotowaniem dla naszej firmy eventu mogą potrwać nawet kilka miesięcy. W zależności od tego, z jakiego powodu organizujemy to spotkanie, wybieramy najodpowiedniejszy termin, miejsce, i decydujemy, jakich gości zaprosić.

Upominek na biznesowym poziomie

Odpowiednie umiejscowienie konferencji w kalendarzu ułatwi nam zebranie wszystkich osób, na których uczestnictwie nam zależy. Kompetentni prelegenci, którzy rzeczowo, ale przede wszystkim interesująco przedstawią wybrane zagadnienia to bardzo ważny czynnik, decydujący o sukcesie naszego przedsięwzięcia. Duże nazwiska przyciągają większe zainteresowanie. Warto zatem zadbać o to, by nasi goście zapamiętali miło wydarzenie i z chęcią odpowiedzieli na nasze zaproszenia w przyszłości. Dobrym sposobem na okazanie naszej wdzięczności w elegancki i taktowny sposób są podziękowania dla prelegentów eventu, które przygotujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Muszą one prezentować sobą właściwy poziom i pasować do biznesowego otoczenia.

Jakie prezenty wybrać dla swojego biznesu?

Wysokiej jakości wystąpienia na konferencjach wymagają od prelegentów dużego nakładu pracy i sporych przygotowań. Będzie to z naszej strony zatem bardzo docenione, jeśli dla zaproszonych na event mówców przygotujemy podarunki, mające wyrazić naszą wdzięczność i nadzieję na ponowną, owocną współpracę w przyszłości. W dobrym tonie będą statuetki z grawerem, mające uczcić dane wydarzenie i udział danej osoby w nim. Elegancko wykonany grawer na szkle lub innym materiale będzie pasować do spotkania o charakterze zawodowym. Wybierz wysokiej jakości komponenty, by wręczona przez Ciebie statuetka długo cieszyła zaproszoną na konferencję osobę. Gustowny grawer wykonać można także na pucharze lub innym szkle. Ciekawe dobranie przedmiotu i jego charakteru do Waszej branży będzie doskonałym elementem marketingu. Każdy z mówców może zostać obdarowany przez Ciebie pamiątkową tabliczką z podziękowaniami lub przygotowanym specjalnie na tę okazję personalizowanym koszem upominkowym.

Organizacja konferencji wymaga dobrego planowania

Organizacja konferencji wymaga dobrego planowania

Odpowiednie wybranie terminu i miejsca na konferencję jest bardzo istotne z punktu widzenia powodzenia tej edycji Waszych spotkań. Lepiej jest unikać terminów typowo urlopowych, a miejsce jak najstaranniej dobrać do okoliczności Waszego spotkania i charakterystyki Waszej branży. Zdecydowanie lepiej jest wybierać dzień roboczy, a nie weekend. Uczestników zachęcić do udziału może atrakcyjna lokalizacja wydarzenia, dodatkowe atrakcje, ale przede wszystkim wartościowe prezentacje. Dlatego szczególny nacisk musimy położyć na odpowiednie zadbanie o naszych prelegentów. Często wybieranym upominkiem są dla nich także skrzynki na wino, z dobrej jakości alkoholem i grawerem umieszczonym na wierzchu. W naszym kraju jest coraz więcej winnic, bardzo często są przy nich dobre hotele – jeśli zdecydujesz się na przygotowanie wydarzenia w takim miejscu, lokalne wino w eleganckim opakowaniu z pamiątkowym napisem będzie strzałem w dziesiątkę.

Jakie pamiątki dla naszych partnerów biznesowych?

Efektownym pomysłem są także ekskluzywne paczki z upominkami dla mówców na konferencji. Wśród naszych propozycji znajdziesz bardzo eleganckie paczki podarunkowe, o efektownym wykończeniu i przepysznym wnętrzu, które idealnie wpiszą się w klimat przygotowywanego przez Ciebie spotkania. Każda obdarowana osoba ucieszy się z kosza upominkowego, pełnego wspaniałych rarytasów. Przygotowując paczki podarunkowe dla biznesu, zawsze pracujemy ze świadomością, że muszą one prezentować nienaganny wygląd i być wypełnione wyłącznie sprawdzonymi produktami, tak, by Twój upominek był na właściwym poziomie. Zaangażowanie w przygotowanie wystąpienia warto jest nagrodzić czymś serdecznym i nieco zaskakującym. Imponująco zapakowane luksusowe kosze podarunkowe Paczuchy.pl z pewnością wywołają na twarzach obdarowanych ogromny uśmiech.

Uczestnicy konferencji online również docenią pamiątkowy podarunek

W dobie koronawirusa większość spotkań przeniosła się do internetu. Choć dziś wracamy do normy, nadal część spotkań nie może zostać zorganizowana na żywo. Jeśli staniesz przed koniecznością zorganizowania konferencji online, nic nie stoi na przeszkodzie, by dla mówców na tym wydarzeniu również przygotować wartościowe podarunki. Paczki podarunkowe z Paczuchy.pl bez problemu wyślesz wszędzie tam, gdzie będzie potrzeba. Dużo staranności przykładamy do zarówno efektownego zapakowania koszy upominkowych, jak i właściwego i skrupulatnego przygotowania ich do wysyłki. Możesz mieć pewność, że kurier dostarczy je do danej osoby w perfekcyjnym stanie, a Twój podarunek zrobi pożądane wrażenie.

Dlaczego warto wybrać nasze luksusowe paczki prezentowe?

Lata doświadczenia umożliwiają nam przygotowanie prezentów biznesowych, które dobrze trafiają w oczekiwania branży. Opieramy nasze kompozycje wyłącznie na sprawdzonych produktach od uznanych dostawców, a każdy wariant skomponowany jest tak, by zawartość była zróżnicowana, ale dobrze prezentująca się zarówno pod względem smakowym, jak i estetycznym. Taki podarunek z pewnością sprawi wiele radości osobom, które zaprosisz jako mówców na organizowany przez siebie event i zostanie przez nich miło zapamiętany.